Zelf een knikkerbaan bouwen, dat kan met Hubelino. Met deze “duplo” blokken met een gootje, bouw je de meest fantastische (of inderdaad, ook iets minder fantastische) knikkerbanen.
Via mijn werk (als PR-adviseur) kwam ik in contact met de man achter Hubelino en zag op de beurs ook een enorme knikkerbaan. Dat wilde ik thuis natuurlijk ook wel eens uitproberen. En zo geschiedde.
Weten wat we ervan vinden en kans maken op een doos Hubelino?
We beschikken thuis over een enorme kist Duplo (en dat is de combineren met de Hubelino stenen) maar om eerlijk te zijn wordt daar amper mee gespeeld. Liz is niet echt een bouw-kind. Stan lijkt dat wel te zijn, maar mist nog de handigheid om zelf “echt” iets te bouwen.
Dus bij wijze van test heb ik ze eerst zelf een beetje laten aanrommelen. Het eerste wat mij opviel is dat het toch nog best moeilijk is. Het vereist best wat inzicht om in te schatten dat je eerst hoog moet beginnen en dan “de baan” langzaam naar beneden moet bouwen.
Liz gaf al snel de moed op. Te moeilijk en te weinig bouw-interesse. Stan (2 jaar) vond het reuze interessant maar met name omdat hij de geweldige knikkerbaan die mama (ik dus) met moeite had gebouwd weer uit elkaar te halen…
Nee, om deze test een eerlijke kans te geven moest mijn neefje (5 jaar) ingeschakeld worden. En wat een verschil! Hij moest eerst zien wat precies de bedoeling was maar ging daarna meteen aan de slag. En hij bedacht totaal andere constructies dan ik had gedaan.
Mijn conclusie is dan ook dat Hubelino vooral geschikt is voor kinderen die fan waren (of nog stiekem zijn) van Duplo maar daar een beetje mee uitgespeeld zijn. De perfecte manier om nog veel langer van het eerder gekochte Duplo te genieten.
Win-actie
Win-actie: Ik mag een doos Hubelino weggeven!
Is jouw zoon, dochter, neefje, nichtje of buurkindje eigenlijk klaar met Duplo en zou een Hubelino goed van pas komen? Doe dan mee. Wat je ervoor moet doen? Eigenlijk alleen maar laten weten dat je graag kans maakt op deze 45-delige set. Dit kan via een reactie onder dit artikel, per email of via Instagram of Facebook. Op 15 oktober kies ik een winnaar.
Dit lijkt mij super voor onze Stef! Weer een nieuwe uitdaging naast het bouwen van dierentuinen, werkplaatsen, boerderijen en treinstations.
Leuk voor onze dochter van vier! Ze vind duplo af en toe nog leuk. Maar met dit erbij word het weer een feestje! Later kan de jongste er weer mee spelen. We hebben een grote bak vol dulpo stenen en meestal worden er huizen of schuren mee gebouwd. Dit zou een leuke afwisseling wezen!
Groetjes Anita
Helemaal super leuk voor mijn zoontje Luuk.
Dit lijkt me super voor onze 2 kids! Pakken nog steeds graag de duplodoos en proberen telkens een plastic knikkerbaan in elkaar te zetten, die dan weer omvalt……. ziet er echt gaaf uit!
Ja ik ben fan! Dublo is een van de weinige dingen waar mijn dochter van 7 en mijn zoon van 3 samen mee spelen. Mijn zoon vindt knikkerbanen geweldig en voor mijn dochter ontstaat er zo een nieuwe uitdaging aan het spelen met de duplo. Dus ik zou graag winnen
Oh wat leuk! Hier een 3 jarig meisje die deze graag wil winnen, maar stiekem wil haar grote broer van 9 dit nog liever. Beide hebben ze het al op hun verlanglijstje voor 5 december staan. Dus zou leuk zijn als ze deze winnen en dan een uitbreidingsset van Sinterklaas krijgen.
Jaaaaaa, deze wil ik graag winnen voor mijn twee meiden van 4! Hij stond hier ook al op het Sinterklaaslijstje haha. Een mooie uitbreiding op de grote krat met duplo….. Ok stiekem wil mama er ’s avonds mee spelen als de kinderen op bed liggen, ssssssssttt 😀
Onze kinderen zijn helemaal fan van knikkerbanen! De Hubelino knikkerbaan staat dan ook hoog op ons verlanglijstje, wat zou het onwijs gaaf zijn als we deze set mogen winnen ☺️
We zouden dolgraag meedoen, dat worden leuke speeluurtjes voor heel de familie.
Super leuk voor mijn oudste van 5 jaar. Van jongs af aan met duplo gespeeld en hele bakken vol hebben we liggen, maar wordt dus de laatste tijd niet zo veel meer mee gedaan en als ik het zo lees, is dit de oplossing! <3
Ja. Wij doen mee..Hubelino is helemaal te gek!! En een Hubelino-knikkerbaan is nooit groot en hoog genoeg…..
Super leuk om als techniekcoördinator bij ons op school in te zetten om duplo nog aantrekkelijk te maken😍
Deze zouden wij heel erg graag winnen! Kunnen papa en mama mooie bouwwerken maken samen met de Duplo, met daaromheen/doorheen een knikkerbaan. Lisa (2 jaar) is voorlopig nog niet uitgekeken op haar Duplo en speelt er erg graag mee, met de Hubelino nog meer jaren speelplezier!
Hier 2 meiden van 3 en 5 die heeeel veel met duplo gespeeld hebben en daar flink wat fantasie en creativiteit in kwijt konden. De krat staat nu alleen al een tijdje onaangeroerd in de kast. Tijd voor een nieuwe uitdaging dus… Hopelijk kunnen ze die binnenkort aan gaan met Hubelino. Let’s keep our fingers crossed😊
Dit zou echt super zijn voor mijn 2 dochters. Ze houden zo van bouwen en spelen graag met een knikkerbaan. Dit is de ideale combinatie!!!
Wat zou ik daar graag winnen en wat zou ik veel kinderen blij maken… allereerst mijn eigen 3 kids, geweldige aanvulling op de duplo mand in de woonkamer.
Maar ook 30 kinderen in mijn kleuterklas. Ze zullen genieten, samen bouwen en overleggen. Top!!
Graag, voor onze peuter en kleuter die samen graag met duplo bouwen
Dit zou echt super leuk zijn! Zeker nu het binnenspeel weer er weer aan komt. Mijn zoontje gaat dit echt super leuk vinden en gaat gegarandeerd zorgen voor uren bouw plezier. En wij vinden het ook niet erg om mee te bouwen
Wat n leuke actie!! Speel heel graag mee voor onze 3 jarige dochter die helemaal duplo gek is! Dat zou een geweldige aanvulling zijn.
Ik zo graag doos winnen voor mijn zoontje van 8 jaar met beperking die helemaal weg is van knikkerbanen en gek op duplo
hij zal dit geweldig vinden maar helaas voor ons niet mogelijk is aan te schaffen
Zou helemaal fantastisch zijn voor onze drie bouwers Mathijs van 5 en Jurre en Sven van 3. Mega duplo en lego fanaten, gaat geen dag voorbij zonder n mooi bouwwerk op de eetkamertafel, de bouwtafel in de speelkamer of op het vloerkleed bij de bank.. ik duim!
Wij zijn fan! Daagt uit tot creativiteit, puzzelen, samenwerken,…! Heb ik mogen ervaren in mijn klasje. Top-speelgoed! Zou ook super zijn voor ons zoontje, Ralph!
Dat zou supergaaf zijn voor onze Thom. Hij wordt binnenkort 4jaar en is gek op knikkerbanen. Hij kijkt graag naar youtube filmpjes van hubelino, hoe die ze vindt geen idee. Voor zijn verjaardag krijgt hij dan ook hubelino en het zou gaaf zijn als hij met dit pakket een nog grotere baan kan bouwen.
Een super leuke winactie. Onze knul stijn van 7 is altijd een bouwer geweest. Hij ging al snel over op lego maar bouwt nog vaak mee als zijn broertje Bram van 2,5 er mee zit te spelen. Het zou ook heel mooi zijn als hij voor z’n broertje een baan kan bouwen die daar nog net iets te klein voor is, maar knikkerbanen wel super fascinerend vindt!
Onze kinderen van 6 en 4 zijn inderdaad behoorlijk uitgespeeld met de Duplo, terwijl ik nog een aardig krat heb staan. Ik weet ook heel zeker dat ze als ze een nieuw speelelement zoals die geweldige knikkerbaan kunnen toevoegen als speelelement, die Duplo-krat weer heel vaak tevoorschijn komt! En die knikkerbaan is natuurlijk heel erg leuk speelgoed voor zowel jongens als meisjes. En vooruit, ik beken, mama vindt het eigenlijk ook leuk om mee te mogen bouwen aan een supersnelle knikkerbaan!
Wauw dat zou een super uitdaging zijn voor onze zoon van 10. Hij heeft het bouwen met duplo nu onder de knie en dit zou een enorm leuke motivatie voor hem zijn om zijn grenzen weer te verleggen !
Ik zou het graag willen winnen voor mijn kleinzoon. We hebben al veel duplo, dit zou een prachtige aanvulling zijn.
Super gaaf voor mijn twee zoontjes! Duplo is nu al super, en wordt nu nog leuker.
Op onze school zijn we bezig met het opzetten van techniekkasten. De hubelino knikkerbaan zou en mooie aanwinst voor ons zijn.
Ik doe heel graag mee voor in kleine meid.. ze vindt knikkerbanen echt geweldig..!! 😊😊
Hubelino is echt super! Wij hebben nu alleen te weinig baanonderdelen om al onze ideëen uit te kunnen werken :). We loten dus graag mee :).
Leuk! Ik hou van speelgoed waar mijn kinderen van 1,5 en 4,5 samen mee kunnen spelen. De oudste houdt van bouwen, de jongste is gefascineerd door alles dat rijdt en rolt. Ik zeg: match!
Niet alleen mijn eigen kinderen spelen graag met Hubelino (4 en 5), maar ook ‘mijn’ kinderen in de klas zijn er dol op!
Helaas is Hubelino te duur om aan te schaffen van mijn klassenbudget:-(
Ik zou het geweldig vinden om Hubelino aan te kunnen bieden aan de kinderen die extra uitdaging nodig hebben!
Jaa ik zou super graag winnen voor mijn zoon. We hebben dit speelgoed al heel lang op het oog en ik wil tzt sowieso er wat van aanschaffen.
Dit lijkt me leuk voor op school en thuis!
Ik wil heel graag meedoen om te winnen
Hier vier bouwers in huis, papa en mama doen namelijk graag mee ;-). Dus hubelino zou hier welkom zijn als uitbreiding op de berg duplo die we al hebben.
Ik zou heel graag willen winnen voor onze zoon lars!
Ik had een zakje vol met knikkers
van die grote en die kleine
t’Waren hele mooie knikkers
en ze waren allemaal de mijne
Tot een jongetje aan mij vroeg
Wil je met mij spelen?
we knikkeren samen tegen die ploeg
en de winst zullen we eerlijk delen
Maar t’ging niet zo goed en op ’t gemakje
raakten we al onze knikkers kwijt
Ik zit nu met een heel leeg zakje
en een verschrikkelijke spijt
Nu is er een stoere knikkerbaan,
Één die je zelf kan bouwen.
Waarbij de knikkers door alle bochten gaan,
En rollen soms wat onbehouwen.
Deze is nu zelfs te winnen,
In mooie bochten en gave kleuren.
Het uren bouw en speelplezier kan nu echt beginnen,
Waardoor de knikkers er doorheen kunnen scheuren..
Voor mijn oudste dochter Janske van 6 en mijn Freek zoontje van 4. En zijn zij uitgespeeld mijn kleuters van obs Darwin in Oisterwijk!
Wat zou mijn klasje hier blij van worden!
Groetjes Helen
Wat lief dat je een Hubelino knikkerbaan weggeeft! Onze oudste is er weg van!
▀██▀─▄███▄─▀██─██▀██▀▀█
─██─███─███─██─██─██▄█
─██─▀██▄██▀─▀█▄█▀─██▀█
▄██▄▄█▀▀▀─────▀──▄██▄▄█ IT!
XXX Hanneke
Heeeel graag, wat een geweldig lief aanbod. Wij doen graag mee
Leuk! Via de Hubelino pagina kom ik hier terecht want ja, dit vind ik nou echt een mooi product. Ik kan heel blij worden van een “slim”product. Maar het gaat natuurlijk om de kinderen 🙂 Bij de plaatselijke speel-o-theek hebben we het al kunnen lenen, en dat was een succes! Zelfs bij onze achtjarige. Ik doe dus graag mee. Dit zou een prachtige verrassing zijn die ik vast niet kan bewaren tot Sinterklaas 😉 Over Sinterklaas – chocoladeletters… gesproken: handig ook je chocolade overzichtje. Met diezelfde achtjarige zitten we een beetje in hetzelfde “schuitje”. Hoe dan ook, wij duimen!
Ik ben me pas aan het verdiepen in hubelino. Ontzettend leuk, ik denk dat mijn man en ik er ook veel plezier van kunnen hebben!
Ja leuk voor mijn 3 jarige duplo fan
Vorige week nieuwe grondplaten gehad en de bouwwerken die er stonden opgeruimd en genoeg blokken om te gebruiken en dus ook alle ruimte weer om een mooie knikkerbaan te bouwen
Wat zou dit leuk zijn voor onze kleinzoon, hij is dol op Duplo, dus dit zou een prachtig extraatje zijn, om toch tot een ‘nieuw level’ te gaan.
Wat een lieve actie, dolgraag waag ik een kansje voor deze leuke knikkerbaan, wat zouden vader en zoon het geweldig vinden om dit samen te kunnen bouwen!!! <3
Wat gaaf! Briljant idee zeg, zo’n knikkerbaan! Denk dat zoonlief hier heel wat uren mee kan spelen 😁